O Nas

Dlaczego CRM

Empatia i rozumienie potrzeby Klientów

Kompetencje i zaangażowanie

Empatia i rozumienie potrzeby Klientów

Bogate, wieloletnie doświadczenie

Zdecydowanie i sprawność w działaniu

Umiejętności mediacyjne

Centrum Restrukturyzacji i Mediacji powstało w 2013 roku z inicjatywy Mecenas Justyny Skrzeszewskiej oraz Mecenas Emilii Polańskiej. Naszym celem było wykorzystanie zdobytej wiedzy i doświadczenia w kierunku wsparcia  firm, które znalazły sie w trudnym połozeniu.

Specjalizujemy sie doradztwie restrukturyzacyjnym sądowym
i pozasądowym. 
Jako kwalifikowani doradcy, dbając o dobro zarówno dłużnika, jak i wierzyciela, realizujemy na tym polu skuteczne i wysokiej jakości usługi doradcze. 

Prowadzimy działalność na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Oferujemy przedsiębiorcom usługi rozwojowe  i doradcze w szerokim zakresie: od wsparcia merytorycznego w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, poprzez dedykowane usługi doradcze m.in.  finansowe, prawne, organizacyjne  oraz wsparcie w  zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości  bez względu na branżę. Jesteśmy instytucją otoczenia biznesu zarejestrowaną w BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH.

 Posiadamy zespół pracowników etatowych oraz ekspertów doświadczonych w realizacji usług doradczych dla mikro, małych, średnich, jak i dużych podmiotów działających na terenie regionu i kraju.

Centrum Restrukturyzacji i Mediacji Sp. z o.o. od początku istnienia, ściśle współpracuje z instytucjami otoczenia biznesu, samorządem, ośrodkami naukowymi i przedsiębiorcami.

Zespół CRM

Postaw na sprawdzony zespół - wybierz CRM.

Justyna
Skrzeszewska

Prezes Zarządu, Radca prawny, kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, mediator

Emilia
Polańska

Wiceprezes Zarządu, Radca prawny, kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny, mediator

Kamila Rzadkowska-Woś

Asystentka zarządu,
specjalista
ds. marketingu

Agnieszka
Grzela

Asystentka,
obsługa
kancelarii

Jak możemy Ci pomóc?