Emilia Polańska

 Radca Prawny od 2006, od 2001 roku zdobywała doświadczenie w pracy urzędach centralnych i regionalnych jako prawnik. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2016 roku Mediator Sądowy a od 2020 roku kwalifikowany  doradca restrukturyzacyjny. Wieloletnia Przewodnicząca Rady Nadzorczej Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz członkini zespołu prawa zamówień publicznych przy Konfederacji Lewiatan. Specjalizuje się w dziedzinie prawa restrukturyzacyjnego oraz mediacji sądowych i pozasądowych. 

W ramach mojej współpracy ze Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych LEWIATAN w Kielcach, w 2016 roku zostałam zarekomendowana do pracy w zespole Prawa zamówień publicznych, działającego przy Konfederacji Lewiatan w Warszawie.  Zajmuję się opiniowaniem nowelizacji prawa zamówień publicznych, przygotowywaniem propozycji i stanowisk, jak również jestem współautorem Kodeksu dobrych praktyk w zakresie stosowania pzp w branży budownictwo, który został przedłożony do UZP.  

W mojej bieżącej pracy radcy prawnego zdecydowanie pomaga mi doświadczenie jakie zdobywam jako doradca restrukturyzacyjny, gdyż od 2013 roku posiadam licencję Ministra Sprawiedliwości jako syndyk i doradca restrukturyzacyjny, natomiast od 2020 r. kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny. W ramach czynności jakie wykonuję jako doradca restrukturyzacyjny zdecydowanie poszerzyłam swoje umiejętności z zakresu zarządzania i finansów, co pozwoliło mi jeszcze szerzej spojrzeć na każde zagadnienie prawne i dostosować do potrzeb mojego Klienta. 

Jesteśmy, aby Ci pomóc