Szkolenie – Znaczenie ksiąg wieczystych w obrocie prawnym- interpretacja przepisów, praktyczne wskazówki.

WIĘCEJ NIŻ SZKOLENIE!

🏆🏆Wszystko co musisz wiedzieć o hipotece i księgach wieczystych – analiza przepisów i PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI.

👩‍⚖️Księgi wieczyste i ich znaczenie w obrocie prawnym, a dodatkowo szczegółowa interpretacja przepisów oraz wskazówki specjalisty- to dużo więcej niż szkolenie. Szkolenie poprowadzi sędzia Wydziału Cywilnego i Wydziału Ksiąg Wieczystych, przez wiele lat pełniąca funkcję referendarza sądowego i Przewodniczącego Wydziału Ksiąg Wieczystych. Szkolenie odbędzie się 23 czerwca w godz. 9-16 w Kieleckim Parku Technologicznym.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkolenia? Napisz do nas: szkolenia@crmdoradztwo.pl lub zadzwoń 668 199 917– odpowiemy na wszystkie pytania.

Chcesz się zapisać? https://bit.ly/3rSrRpw✍️
Zapisy trwają sprawdź na: https://bit.ly/3rSrRpw

Dla kogo jest nasze szkolenie?
Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich osób, dla których księgi wieczyste to podstawowy dokument analizy w codziennej pracy: radców prawnych, adwokatów, aplikantów, pracowników firm deweloperskich, agencji nieruchomości, pośredników i zarządców nieruchomości, deweloperów, syndyków, windykatorów wierzytelności, doradców finansowych udzielających kredytów, geodetów, pracowników wydziałów geodezji pracowników urzędów miasta i urzędów gmin.

UWAGA! Szkolenie może być dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych, co oznacza, że Twój wkład finansowy to tylko 20% ceny! Nie wiesz, jak skorzystać z dofinansowania? Napisz do nas, pomożemy Ci w tym.

Zapraszamy!

Jesteśmy, aby Ci pomóc