Group of lawyers discussing contract together in office

Zanim upadniesz – RATUJ FIRMĘ!

Niezapłacona w terminie faktura, odsetki, oczekiwanie na płatność od osoby trzeciej, koszty sądowe, komornicze – tyle wystarczy, by przedsiębiorca popadł w tarapaty i został uznany za niewypłacalnego.

Głównym powodem upadku firm jest właśnie ich niewypłacalność, która wiąże się z brakiem płynności finansowej w danym przedsiębiorstwie. Aż 30% młodych firm upada zaledwie po roku swojej działalności, podczas gdy średnie i małe przedsiębiorstwa kończą swój żywot po około 5 latach.

Co zatem zrobić, gdy Twoja firma jest na skraju upadłości???


RESTRUKTURYZACJA – to rozwiązanie, które pozwala firmom dalej funkcjonować. To szansa na poprawę ich sytuacji oraz zmianę w podejściu do biznesu.

Co więcej, restrukturyzacja to szansa nie tylko przedsiębiorcy niewypłacalnego, ale także dla tego, który obawia się, że niewypłacalność nadejdzie niebawem. Niezmiernie istotne znaczenie ma tu czas. W przypadku zaistnienia poważnych kłopotów finansowych nie warto zwlekać z podjęciem właściwej decyzji.

Bez względu na to, czy już wystąpiły przesłanki bycia niewypłacalnym, czy niewypłacalność dopiero firmie grozi. Restrukturyzacja daje aż cztery sposoby dokonania napraw w przedsiębiorstwie.

Restrukturyzacja to nie tylko ratunek firmy, to także oddech od egzekucji, komorników i firm windykacyjnych, a co ważniejsze – to stabilny czas do odbudowy swojej pozycji na rynku.


Potrzebujesz pomocy? 
Chcesz sprawdzić na czym polega ten proces?

Skontaktuj się z nami:

+48 668 199 917

Jesteśmy, aby Ci pomóc