„Sprzedaż w Internecie – zagadnienia prawne wraz z opracowaniem projektów dokumentów niezbędnych do prowadzenia sklepu internetowego”

Usługa obejmuje przygotowanie sklepu internetowego w aspekcie prawnych regulacji obowiązujących dla tego typu działalności. W jej zakres wchodzi zarówno przedstawienie prawnych zagadnień, wymogów i obowiązków związanych ze sprzedażą internetową, jak i przygotowanie indywidualnych dokumentów do prowadzenia danego sklepu internetowego. Oferujemy opracowanie rozwiązań dedykowanych dla danego przedsiębiorcy. W szczególności zakres usługi obejmuje:

1. Poznanie przedsiębiorcy, specyfiki jego działalności, zapotrzebowania oraz planów rozwoju.

2. Prawne aspekty sprzedaży w Internecie. Przedstawienie podstawowych regulacji prawnych w zakresie działalności w Internecie.

3.Istotne elementy umowy zawieranej na odległość, ze szczególnym uwzględnieniem:

a. form i metod płatności,

b. odstąpienia od umowy przez konsumenta,

c. reklamacji i zwrotu towaru

4. Omówienie zagadnień związanych z ochroną danych osobowych w sklepie internetowym.

5. ABC regulaminu sklepu internetowego. Regulamin – co powinien zawierać, a czego unikać. Regulamin – a obowiązki informacyjne 

6. Stworzenie projektu regulaminu i procedur sklepu internetowego, w tym dokumentów Rodo 

Cel biznesowy

Realizacja usługi wpłynie na rozwój przedsiębiorstwa dzięki uruchomieniu lub zabezpieczeniu już istniejącej działalności przedsiębiorcy przy wykorzystaniu Internetu. W dobie pandemii działalność e-commerce rozwija się w większym tempie niż kiedykolwiek i wielu przedsiębiorców przeniosło swoją działalność do sieci. Dzięki usłudze przedsiębiorca będzie mógł rozwinąć nowe kanały sprzedaży towarów lub usług prowadzonych w ramach dotychczasowej działalności gospodarczej.

Cel edukacyjny

Przedsiębiorca pozyska wiedzę w zakresie obowiązujących obecnie przepisów prawa w zakresie sprzedażny w Internecie, niezbędnych elementów i wymogów regulaminu sklepu internetowego, obowiązku informacyjnego i niedozwolonych praktyce.

Cena

13.750,00 zł + 23% VAT = 16.912,50 zł brutto

Usługa doradcza może być dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych, co oznacza, że Twój wkład finansowy to tylko 20% ceny! https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/usluga/usluga/podglad?id=53584&uslugaId=1008250

 Nie wiesz, jak skorzystać z dofinansowania? Napisz do nas, pomożemy Ci w tym.

TELEFON 668 199 917

e-mail szkolenia@crmdoradztwo.pl